Gülseli Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ıslak mendil üretimi yapmak amacıyla 2012 yılında kurulmuştur. Üretimini İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında gerçekleştiren şirketimiz, yüksek teknolojiye sahip üretim hatları ile dünya standartlarında ürün üretmektedir.
Şirketimiz, Mry Miray Life, Rosalina ve Whitney markaları ile hijyenik ve kaliteli ürünleri, ekonomik fiyatlar ile tüketiciye sunmayı hedeflemektedir. Ürünlerimiz Türkiye genelinde ulusal zincir mağazalar, Cash&Carry mağazalar ve yaygın bayi ağı sayesinde tüketiciler ile buluşmaktadır. Ayrıca birçok farklı markaya, özel markalı (Private Label) ürün üretilmektedir.
Islak mendil sektöründe tecrübesi, kalite standartları ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile yenilikçi çözümler üreten şirketimiz 2020 yılında kendi markaları ve özel markalı ürünleriyle beş kıtaya ihracat yapmaktadır.

Misyonumuz

Whitney, Mry Miray Life ve Rosalina markalarımız ile kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerimize sunarak ürün kategorimizde lider şirket olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak, sürdürülebilir prosedürler, yüksek teknoloji ile ülkemizde ve dünyada seçkin firmalardan biri olmak.
tr_TRTürkçe