whitney yüzey temizleme mendili

Whitney Antibakteriyel Islak Mendil

Whitney Antibakteriyel Islak Mendil, cildinizi nemlendirerek mikro organizmalardan arındırır. Akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçlarına göre Whitney Antibakteriyel ıslak mendil, silinen yüzeydeki mikrop ve bakterilere karşı %99.9* etkilidir. Ürünümüz alkol içermez, pH değeri(5.5) ciltte kullanıma uygundur.

Whitney Bebek Temizleme Mendili

Whitney Bebek Temizleme Mendili, yumuşak petek dokusu ile bebeklerinizin cildinde etkin temizlik ve bakım sağlar. pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur. Ürünümüz dermatolojik olarak test edilmiştir.

Whitney Vücut Temizleme Havlusu

Whitney Vücut temizleme havlusu ekstra büyük boyutu ve yumuşak dokusuyla hastalarınızın cildinizin temizlenmesine, nemlenmesine yardımcı olur. Alkol ve paraben içermeyen formülü ile hasta cilt temizliğinde güvenle kullanılır.

Whitney Yüzey Temizleme Havlusu

Whitney Yüzey Temizleme Havlusu, genel zemin temizliğinde ve hijyene ihtiyaç duyduğunuz seramik, fayans, mermer, laminant parke, mutfak, evye, lavabo, klozet gibi yüzeylerde pratik çözümler sunar. Mop kullanımına uygun olan ürün, büyük boyutu, petek dokulu kumaş yüzeyi ve limon kokulu güçlü temizleme losyonu ile ideal temizlik sağlar.
tr_TRTürkçe